Laat Ousseni Wendkouni Naanwamalgba Ilboudo in België blijven.

"22 signatures"

We vragen om Ousseni niet te deporteren naar Burkina Faso na 15 jaar verblijf in België.

Pétition

Nous

Iedereen die Ousseni wil steunen.

 

Observation

Ousseni woont in België sinds zijn 9 jaar. Door verschillende omstandigheden heeft hij nooit een verblijfsvergunning gekregen. Nu is hij gedetineerd, omwille van het niet bezitten van geldige verblijfsdocumenten, en willen ze hem deporteren naar Burkina Faso. Hij heeft geen banden meer met zijn thuisland, hij verblijft reeds 15 jaar in België, al langer dan in het land van origine.

 

et requête

Wij vragen dat Ousseni niet gedeporteerd wordt naar Burkina Faso en dat hij geldige verblijfsdocumenten kan verkrijgen. We willen vragen om hem zijn leven verder te laten opbouwen in België zodat hij een mooie toekomst tegemoet komt.

Signer cette pétition

 
Par e-mail nous vous envoyons un lien vous permettant de confirmer votre signature. Vos données ne sont pas transmises à des tiers et restent auprès de la Fondation Petition.be. Vous en lirez plus dans notre privacyverklaring.

Détails

Adressé à :
Openbaar Ministerie 
'Guichet de pétition:'
'Date de fin:'
14-09-2025 
'Pétitionnaire:'
Katelijn Van Bossche  

Histoire

Signatures