Beste bezoeker,
Het probleem met de bevestigingsmails is nu hersteld.
Bedankt voor uw geduld!
-Het petitie.be-team
We zijn bewustwording aan het doen om handtekeningen voor een petitie om aan de oppositie te geven met voorstellen. Mijn grootmoeder was meedeoprichter van pvda in gent.
Auteur van 14 boeken en columniste. Ik ben al 12 jaar aan het vechten, ik ben de enige mama niet in Gent die dit tegenkwam , laat staan elders. We zijn met 4 nu. We proberen te verenigen en er proberen mensen dat te voorkomen. Andere steden hebben ook slachtoffers van dit.
Het probleem gaat over meer dan mezelf en er zit een gestructureerde illegaal systeem achter dat België niets oplevert enkel kosten en kan dat bewijzen. Zelfs jij draagt af en andere werkende uit je familie bijvoorbeeld. Ik wil mensen bewust maken wat er gebeurt met veel geld terwijl ze op pensioen en loon besparen. Onze kinderen kind zitten gegijzeld, zonder dat zij vonnis of hoederechten hebben, met fraude en identiteitsfraude, en het wordt mogelijk gemaakt door een bepaald systeem waar de lokale bevolking van andere landen doorglipt en moeders kapot maakt voor geld, en kinderen gijzelen en levens verwoesten.. Dus mijn strijd is zeker niet tegen moslims. Laat dat gezegd zijn. Wij zijn geen racisten. Echter tegen het systeem dat mogelijk maakt dat mensen zo een dingen doen. Ze gebruiken later die kinderen voor massale gezinshereniging en zorgen dan ook dat de moeders weer eens onder druk komen te staan. Wie betaalt dit allemaal? En de gezondheidszorg voor hun? en slachtofferhulp die er niet komt voor ons??
Wij mogen ons kids beschermen en mensen wakker schudden qua miljarden aan kosten en daarmee ook de gemiddelde burger laten weten hoe dingen ineen zitten. Het gaat over meer dan de kleine details. Iets spijtigs: Een deel van de moslim gemeenschap verstaat niet wat wij uitleggen en ik heb ook reeds veel belgen moeten aanspreken en uitleggen maar dit betert. Dus ligt gewoon aan uitleggen. Als je meer onderzoek doet denk ik dat je me zelfs gelijk ga geven dat we spreken over dit. Wat hebben we te verliezen. We weten dat er echt goede mensen ook in deze gemeenschap zitten! Wij rekenen op uw stem! Ongeacht je afkomst. Wij weten dat jullie de kinderen en moeders steunen. Dankjewel.
Plus eerlijk: jouw en mijn ouders en geliefde familie, allemaal Burgers hier, werken toch ook al heel hun leven en afzien daarvoor onder regimes hier: dus zij dragen ook taksen af. En zijn dus ook slachtoffer van de besparingen, en zoals ik ook afdraag en jij en iedereen: Investeert ons overheid op minstens 5 manieren in het tewerkstellen van corruptie zodat deze illegale praktijken 1 in de doofpot blijven en 2 decennia lang mogelijk gemaakt worden.
Hoe kan het dat die verdragen die ons horen te helpen er soms niet zijn, regels niet gevolgd worden en zo ineen zitten dat ze ons geld kosten en gijzeling van kinderen vergemakkelijken. In vele van die landen?
En mijn ex heeft bijvoorbeeld geen vonnis en sloeg me in het consulaat van België in tunis. Andere moeders nog andere zotte dingen en verhalen. De mama’s hebben vonissen en/of rechten. Er is corruptie. België ziet het niet. Het parket geeft geen toestemming aan de pers voor ons verhaal te publiceren. Zij zouden echter een grote zaak van ons “benadeelde mama’s en kids” kunnen maken. Dit kost België geld en zou België en de moeders en kinderen minstens een schadevergoeding moeten opleveren.
Wij konden niets doen en dit is niet legaal. Desondanks is Belgie enorm veel geld kwijt door onzichtbaar mazen in het net. En dankzij ons, verenigde moeders die dit tegenkwamen, kunnen we da zichtbaar maken en trachten op te lossen. Legaal. Via de petitie en de oppositie dankzij de stem van de mensen.
We zijn geschrokken door het nieuws dat het contract van Juf Els niet verlengd wordt. Ze is een vertrouwd en geliefd gezicht in de school opvang.
Met deze petitie willen we INFANO vragen om deze beslissing te heroverwegen.
Vanavond om 19:45 wordt petitie overhandigd aan Tom Ongena. Dit voor de extra gemeenteraad waar de resultaten van het studiebureau zullen besproken worden..
De schoolraad in Jette heeft een negatief advies geformuleerd ten aanzien van de gemeente over deze geplande 50% verhoging van de tarieven voor kinderopvang. Ook de ouderraad van Poelbos heeft zich afgelopen maandag (16/6/2025) unaniem verzet tegen deze buitensporige tariefverhoging van 50%.
Daarom voeren de ouders actie!
Geachte lezer,
In Vlaanderen worden jaarlijks duizenden kinderen geconfronteerd met een “VOS-label” (“Verontrustende Opvoedingssituatie”) dat hen als individu markeert, terwijl de werkelijke oorzaak vaak ligt in de gezinsdynamiek. Vooral in echtscheidingssituaties waar één ouder het kind mishandelt en de andere ouder onvoldoende kan ingrijpen, leidt dit label tot onnodige stigmatisering en te snel tot uithuisplaatsingen.
De gevolgen voor het kind—emotionele littekens, verlies van vertrouwde omgeving en gevoelens van onveiligheid—zijn vaak onherstelbaar.
Wij geloven dat elk kind recht heeft op waardigheid, een veilige thuissituatie en steun voor het hele gezin. Daarom pleiten wij voor een fundamentele verschuiving: niet langer “VOS op het kind”, maar “VOS op de situatie”. Met gerichte gezinsondersteuning bij de eerste melding kunnen we trauma’s voorkomen en gezinnen sterker maken, zodat minder kinderen onnodig uit huis hoeven te worden geplaatst.
Wij roepen op tot:
Samen kunnen we kinderrechten respecteren, gezinnen beschermen en jaarlijks 100–145 minder uithuisplaatsingen realiseren in echtscheidingssituaties. Wij roepen u op om vandaag nog in actie te komen en deze hervorming te ondersteunen.
Met hoop en vastberadenheid,
Het team van jij.life Organisatie voor kinderen en jongeren in kwetsbare situaties
Ik heb gisteren een interview gehad met iemand van het nieuwsblad https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20250520_95119038 .
De petitie kon vroegtijdig afgesloten worden. Het thema is in behandeling..